Etiketë: parashikimi

Horoskopi, 17 dhjetor 2020

Horoskopi, 11 shkurt 2021

Dashi Do të jeni në gjendje të kurseni një shumë të vogël parash. Eventet shoqërore do të jenë mundësia e përsosur për të përmirësuar raportin tuaj me njerëz me ndikim ...

Parashikimi i motit, 3 maj 2020

Parashikimi i motit, 14 Shtator

Sipas MeteoAlb, alternime kthjellimesh dhe vranësirash do të ketë në vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës. Ndërsa orët e mesditës dhe pasdites shtojnë vranësirat në territor duke sjellë ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme kontinentale duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe pasditja sjellin kalime vranësirash nëpër të gjithë territorin, më të theksuara në ...

Faqe 1 nga 5 1 2 5