Emisionet

Opinion/ Magjia, falli dhe parashikimi i të ardhmes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:26 - 01/05/19 |
el ida

Mbrëmjen e 30 prillit në emisionin “Opinion” u diskutua lidhur me besimin që njerëzit kanë tek magjitë, falli dhe parashikimi i së ardhmes.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me dëshirën e njeriut për të njohur apo kontrolluar të ardhmen e tij, duke nisur nga dëshira për të njohur të panjohurën, frika nga shenjat për të ardhmen ose besytnitë e ndryshme, si dhe tentativa për ta ndryshuar, ishin Fleura Shkëmbi, Mustafa Nano, Olsa Muhamedi, Agim Baçi, Ylli Gurra, Iva Tiço, Rudina Dembacaj dhe Xhevahir Dedaj.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë në videon e mëposhtme:

Pas