Aktualitet

Spartak Koka ne Opinion: Lokalet pergjojne bisedat e klienteve, i perdorin per shantazh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:00 - 18/11/15 |
b.f

Duke folur per vendosjen e kamerave ne ambjentet publike dhe rrezikun e tyre si dhunim i privatesise, gazetari Spartak Koka u shpreh ne emisionin “Opinion”, se nje pjese e lokaleve ne kryeqytet, kane kamerie sigurie te cilat regjistrojne edhe bisedat e klienteve, duke i perdorur me pas per shantazh.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas