Te Fundit

Sot në “Opinion” Thyerja Rama-Meta!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:03 - 28/09/15 |
b.f

A ka ftohje në raportin Rama-Meta? A është afera e CEZ dhe implikimi i emrit të Metës në këtë aferë arsyeja e vërtetë e ftohjes midis tyre? Si duhet marrë heshtja Rama, kur partneri i tij kryesor në koalicion përflitet si një nga përfituesit kryesorë në aferën e CEZ me kompaninë DIA? Janë këto dhe shumë pyetje të cilat do të përbëjnë thelbin e debatit të së hënës në mbrëmje në “Opinion”. Ku të ftuar për të biseduar rreth raporteve të fundit Rama-Meta do të jene Armand Shkullaku Drejtor i Informacionit në ABC Neës, analistët Andi Bushati dhe Mentor Nazarko dhe Artur Zheji Drejtor i Medias “Mapo”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas