InstaBIZ

Australia nuk i jep vizë Chris Brown


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 28/09/15 |
root

Chris Brown nuk do të hyjë në shtetin e Australisë, pasi i është refuzuar viza zyrtarisht nga ministri australian i emigracionit, Peter Dutton. Refuzimi i vizës është bërë për shkak të dhunës që, Chris Brown kishte ushtruar ndaj Rihanna-ës në vitin 2009. Reperi do të mbante turneun e tij në Sydney, Melbourne, Perth dhe Brisbane. Ai ka 28 ditë për të apeluar vendimin për refuzimin e vizës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas