InstaBIZ

Diellza Kolgeci seksi në plazhet turke


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 28/09/15 |
root

Kanë kaluar shumë vite nga koha kur Diellza Kolgeci është shpallur Miss Kosova dhe ajo mbetet përsëri në formë të shkëlqyer. Ja tek e shohim me këto bikini të kuq, teksa relaksohet në plazhet e Turqisë. Format e saj trupore të lenë pa fjalë dhe mos harroni që Diellza i ka kaluar të 30-tat. Juristja dhe modelja bukuroshe është fanse e bukurisë natyrale dhe është shprehur gjithnjë kundër operacioneve plastike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas