InstaBIZ

“Sot ishte një ëndërr”, Armina për fejesën me djalin e Berishës (foto)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:34 - 14/10/18 |
b.f

“Sot ishte një ëndërr!” Kështu shkruan në Instastory, vajza e njohur e modës, Armina Mevlani e cila është fejuar sot me djalin e ish-kryeministrit, Berisha.

Armina dhe Shkëlzen Berisha kanë disa vite bashkë dhe janë ndër çiftet më interesante të show-biz dhe kanë terhequr disa here vemendjen, ndërsa sot më shumë se kurrë.

Dreka e tyre e fejesës ka qenë private. Me të ftuar miq të përbashkët të familjeve Berisha-Mevlani. Përmes fotove që poston Armina mësojnë se dreka është zhvilluar në restorantin e njohur “Padam” në Tiranë.

Po kështu, blogerja ka zgjedhur një fustan “Dolce Gabbana” me trendafila, për ditën e saj të veçantë.

*Shihni fotot e postuara nga Armina Mevlani në Story-n e saj në Instagram

*Sali dhe Lirie Berisha duke shkuar ne ceremonine e fejeses se djalit te tyre te vetem, Shkelzen Berisha

Pas