Aktualitet

PD: Tahiri 1 ditë para përballjes me drejtësinë show në kalë me 7500 euro


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:39 - 14/10/18 |
b.f

Partia Demokratike ka komentuar nje postim në facebook të Saimir Tahirit, ish-ministrit që del nesër në gjykate per tu perballur me akuzen e trafikut te droges.
N/kryetari i PD Edi Paloka, shkruan: “Ju prisni që Tahiri do të përballet me drejtësinë dhe të dënohet për faktin se e ktheu policinë në hamalle droge të Habilajve?!

Ish-ministri i kushërinjëve të drogës, nuk e ka fare shqetësim daljen nesër para gjykatës.
Madje ai e sfidon drejtësinë, duke shaluar mbi 7.500 euro mbi kalë…
Shala mbi të cilën relaksohet Tahiri, në internet nuk blihet dot më lirë se 7.500 euro.

Prisni më kot drejtësi për ministrin e Habilajve, ai drejtësinë e ka shaluar!
Ja dhe adresa ku mund të gjeni edhe ju një shalë me çmim të kripur, që ish-ministri ia lejon vetes madje edhe publikisht…”
https://www.hermes.com/us/en/product/hermes-cavale-jumping-saddle-H068327CK2165X/

Pas