InstaBIZ

Soni e lë Mirkon për karrierën artistike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 10/10/15 |
root

Soni Malaj vijoi ta ndiqte me përkushtim karrierën muzikore, duke nxjerrë këngë e videoklipe të reja e duke kënduar nëpër koncerte. Përgjatë kësaj kohe, bashkëshorti i saj italian Mirko Luccarelli qëndronte në Romë dhe shumicën e kohës edhe vajza e tyre 3- vjeçare Anna. Siç shkruan gazeta “Panorama” ishte pikërisht kjo largësi dhe vendimi i këngëtares për të mos hequr dorë nga karriera që çuan në divorc. Gazeta citon burime shumë të afërta të çiftit që thonë se Mirko shpesh nuk ishte dakord me vendimet e Sonit dhe ata kurrë nuk arritën të gjenin gjuhën e përbashkët.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas