InstaBIZ

Simone braktis “Dancing With the Stars” për “Dance With Me”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 02/10/15 |
root

Koreografin dhe balerinin e njohur italian, Simone Pigliacelli do ta shihni të vallëzojë këtë sezon të ri në spektaklin “ Dance With Me”. Simone i është bashkuar kastit të balerinëve të televizionit Klan dhe 14 konkurrentëve të DWM. Jemi të gjithë kuriozë të shohim se me cilin çift vipash do të performojë ai këtë javë, por kjo mbetet për tu zbuluar natën e tretë të DWM. Vitin e kaluar përveçse balerin, Simone ka qenë edhe koreografi i programit “Dancing With The Stars”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas