-Jetë dhe Stil

Kur i ftuari puth në buzë gazetarenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:17 - 02/10/15 |
root

Gene Gnocchi, i ftuar në studio për të folur rreth spektaklit të tij, krejt papritur është ngritur nga vendi i të ftuarit dhe ka puthur në buzë gazetaren Maria Grazia Lombardi. “Teksa të dëgjova duke lexuar lajmet, më iku mendja pas teje, – i ka thënë ai fillimisht. –Ti je me të vërtet e mrekullueshme”.

https://www.youtube.com/watch?v=mZfVaKtxljY

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas