InstaBIZ

Shqiptaret shkëlqejnë në tapetin e kuq, ja si ishin veshur në eventin AMA


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:51 - 10/10/18 |
el ida

Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori por nuk arriti të rrëmbejë asnjë çmim në eventin e madh muzikor AMA.

Këngëtarja u shfaq si prezantuese në mbrëmjen e madhe së bashku me Florida Georgia Line.

29-vjeçarja dukej mahnitëse në tapetin e kuq e veshur me një fustan bardh e zi me temina dhe me flokët bjonde.

Dhe Dua Lipa shkëlqeu në tapetin e kuq e veshur me një fustan të bardhë.

Ajo u nominua në kategorinë ‘Artisja e re e vitit’ por nuk fitoi. Ndërsa Dua dha një performancë fantastike të këngëve të saj ‘One Kiss’ dhe ‘Electricity’.

Rita Ora, e cila njihet për guximin në përzgjedhjen e veshjeve, u shfaq në tapetin e kuq e veshur me një fustan të zi që i rrinte perfekt.

Rita gjithashtu ishte prezantuese në AMAs ndërsa nuk ishte nominuar në asnjë kategori.

Pas