-Jetë dhe Stil

Shpëtim Gjika, nga xhami i një “Jaguar”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:18 - 07/11/15 |
root

Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika, ka pozuar duke hipur në një makinë Jaguar. “Nga 44 Jaguarët, të parin ma bënë mua dhuratë. Them ta pranoj se qenka plaçkë e mirë,” ironizon ai.

gjika1

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas