InstaBIZ

Ja kush do të sfilojë në “Victoria’s Secret” show


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:20 - 07/11/15 |
root

Të gjithë i kanë sytë nga sfilata më e madhe në botë, ajo e “Victoria’s Secret”. Por cilët janë ëngjëjt që do të ngjiten në pasarelën e modës këtë vit?! Mediat e huaja kanë zbuluar emrat e disa prej modeleve. Për herë të parë do të sfilojë 19 vjeçarja e familjes Kardashian, Kendall Jenner. Përveç saj në këtë show fantastik do të ngjiten në pasarelë modelet, Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lily Aldrige, Alessandra Ambrosio, etj. Ky event i shumëpritur vjetor do ta çel premierën e tij në 8 dhjetor dhe do të përfundojë në 10 dhjetor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas