InstaBIZ

Ronela Hajati u tregon fansave “Tigrin” që su publikua kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:36 - 07/11/15 |
root

Kënga “Tiger” e Ronela Hajatit, e cila nuk u publikua kurrë ka mbetur peng në zemrën e këngëtares. Ish-menaxherët e saj të Max Production nuk ia publikuan  videon e këngës dhe kjo solli debate te forta mes tyre dhe Roneles. Por ajo e ka të ruajtur në CD kete projekt dhe e dëgjon kudo edhe në makinë. Mesa duket kjo këngë ka qenë në bashkëpunim me të dashurin e saj, Young Zerka zëri i të cilit dëgjohet gjithashtu në këngë… Mos u mërzit Ronela, do bësh këngë të tjera më të bukura.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas