Kronikë

Shpërthim tek Komuna e Parisit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:23 - 05/11/21 |
Opi Nion

Një mjet  ka shpërthyer rreth orës 23:00 në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë, pranë kryqëzimit me “Rrugën e Kosovarëve”. Mjeti ka qenë i parkuar përpara një “Fast Food-i” dhe raportohet se shërthimi është shkaktuar nga një sasi eksplozivi e vendosur në pjesën e përparme .

Policia, zjarrfikësja dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa mësohet se nuk ka persona të lënduar./Opinion.al

 

 

 

Pas