Aktualitet

Dhunimi i biznesmenit në Krujë/ FNSH aksion në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:08 - 06/11/21 |
Opi Nion

Një aksion i FNSH është ndërmarr në kryeyqytet, ndërsa disa urdhër-arreste janë lëshuar nga Porkuroria e Krujës. Sikurse mësohet paraprakisht, arrestimet janë të lidhura me ngjarjen e dhunimit dhe grabtijes në banesë, të biznesmenit Nazmi Cangu.

Bëhet me dije se deri në këto momente ka vetëm një person të arrestuar, ndërsa priten të tjera detaje lidhur me aksionin./Opinion.al

 

 

 

Pas