Aktualitet

Iu hoq licenca disa muaj më parë,kush është noterja së cilës i shpërthyen makinën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:07 - 06/11/21 |
Opi Nion

Mjeti tip “Range Rover” që ka shpërthyer mbrëmjen e së premtes në zonën e komunës së Parisit i përket noteres Rezarta Koçi. Kështu bëhet me dije nga policia, e cila raportoi vetëm për dëme materiale për shkak të lëndës plasëse e vendosur në pjesën e përparme të makinës.

Por pas një kërkimi të thjeshtë, vihet re se në maj të këtij viti Ministria e Drejtësisë i ka hequr licencën noteres për parregullsi në punën e saj dhe ndërhyrje jo të rregullt në llogari bankare./Opinion.al

 

 

Pas