InstaBIZ

Shpat Kasapi prezanton të dashurënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:03 - 05/10/15 |
root

Këngëtari Shpat Kasapi është shfaqur në krahët e një tjetër bukurosheje. Ajo quhet Albjona Muharremaj dhe së bashku me Shpatin janë parë shpesh në publik duke kaluar shumë kohë bashkë, e madje edhe duke u shoqëruar me miqtë e njëri-tjetrit. Kjo na le të kuptojmë qartë se ata tashmë janë të lidhur. Kujtojmë që e ish e dashura e tij Afërdita Dreshaj, ka qenë Miss Universe Albania, ndërsa e dashura e tij aktuale, Albjona Muharremaj është Miss Diaspora.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas