Kronikë

Sherr mes dy të rinjve, goditet me sende të forta në kokë 17-vjeçariBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 25/07/22 |
Opi Nion

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur mes dy të rinjve në Pogradec. Policia bën me dije se si pasojë një 17-vjeçar është plagosur me sende të forta.

Ndërkohë është proceduar penalisht shtetasi O.H., autor i dyshuar, i cili akuzohet për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”.

“Po nga këto struktura u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin O. H., 18 vjeç, banues në Pogradec, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi në fshatin Buçimas, Pogradec, për motive të dobëta, ka goditur me grushte e sende të forta në kokë, një 17-vjeçar, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Pas