Aktualitet

Drejtori i Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe paraqitet në SPAKBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 25/07/22 |
Opi Nion

Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe,  është paraqitur këtë të hënë në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit. Sipas News 24, Blendi Gonxhe ka hyrë vetëm para pak minutash në ambientet e SPAK.

Ende nuk dihen arsyet se përse Gonxhe është paraqitur në SPAK, por sjellim në vëmendeje se në ditët e fundit zyrtarë dhe ish-zyrtarë janë thirrur në SPAK. Të premten në Prokurorinë e Posaçme është thirrur kreu i Bashkisë së Vlorës Dritan Leli dhe po ashtu disa ditë më parë  ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj./Opinion.al

 

Pas