Kronikë

Sherr me mjete të forta në Elbasan, dy të rinj në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 04/10/20 |
Al Do

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në qytetin e Elbasanit ku për pasojë dy prej tyre kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Haxhias”, Elbasan, në ambientet e brendshme të një lokali në rrethana ende të paqarta.

Policia bën me dije se janë goditur me mjete të forta shtetasit E.B., 24 vjeç, dhe E.B., 21 vjeç, banues në Elbasan, të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, për ndihmë mjeksore.

Në vendngjarje ndodhet edhe një automjet të cilit i janë thyer xhamat.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Nga veprimet e shpejta është bërë e mundur identifikimi i autorëve ku vijon puna për kapjen e tyre./ Opinion.al

Pas