InstaBIZ

Shakira mahnit Papën me këtë këngë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:40 - 26/09/15 |
root

Shakira ka performuar gjatë ceremonisë së hapjes së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në New York, para se Papa Françesku të jepte fjalimin e tij. Këngëtarja 38-vjeçare preku njerëzit, përfshi dhe yllin e Bon-it, Daniel Craig, me këngën e John Lennon, “Imagine”. Ajo dukej rrezatuese teksa interpetonte në skenë.

https://www.youtube.com/watch?v=zMS8-V-yX0w

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas