InstaBIZ

Monroe siç nuk e keni parë kurrë më parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 26/09/15 |
root

Pamjet në prapaskenë të filmit të fundit të yllit hollivudian Marilyn Monroe kanë dalë në shitje për 20 mijë paund. Xhirimet plot 48 minuta, të papara ndonjëherë janë bërë teksa Monroe regjistronte në zona të ndryshme të SHBA më 1961 për filmin “The Misfits”. Prodhimi i iu besua Stanley Killar, i cili i ka bërë filmimet me kamerën e tij personale. Si pjesë e skuadrës së produksionit, Killar pati mundësi të filmonte dhe në vende ku media nuk lejohej kurrë dhe arriti të kapte disa pamje të ikonës së kinematografisë, Marilyn Monroe.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas