-Jetë dhe Stil

Mos bëni tatuazhe sepse të prishin punë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 26/09/15 |
root

Një 27 vjeçare nga Britania, ëndërronte të punonte në një qendër tregtare në qytetin e saj të lindjes, por u pushua pas 30 minutash. Dhe e dini pse?! Për shkak të një tatuazhi në dorën e majtë,  Claire Shepherd u pushua automatikisht nga puna e re. Punën e kishte fituar me anë të një interviste telefonike në të cilën kishte shpalosur eksperiencën e saj në fushën, ku synonte të punonte prandaj ishte pranuar. Por sapo drejtuesit e kompanisë e panë fizikisht e hoqën automatikisht.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas