InstaBIZ

Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së saj të dytë


               Publikuar në : 08:33 - 13/06/19 |
xhu lia

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe këtë lajm e bëri të ditur përmes një postimi në rrjete sociale.

Mëngjesit e sotëm përmes disa fotove nga dasma e saj, e cila u zhvillua gushtin e kaluar, ajo ka i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit , moderatorit Ledion Liço.Por përmes urimit të saj ajo ka zbuluar gjininë e fëmijës së dytë që pret, i cili do të jetë sërish djalë.

“Vite më parë në ditëlindjen e tij, unë takova shpirtin tim binjak. Nuk ka bashkëshort më të mirë dhe baba më të mirë që mund të kërkoja për dy djemtë tanë. Të dua.”-shkruan Sara në rrjete sociale.

Çifti ka edhe një djalë 3-vjeçar të quajtur London Noor./Opinion.al/

 

Pas