InstaBIZ

Samanta dhe Gerta kush kopjoi kë?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 19/10/15 |
root

Nuk e dimë në është i Samantës, apo është pjesë e koleksionit të stilistit Joni Peçi, që edhe e ka realizuar këtë fustan, por është fakt që në daljen e saj të fundit (këtë të dielë në “Kënga Magjike”) Gerta Mahmutaj ka veshur një fustan identik me atë Samanta Karavellës. Këtë fustan Samanta e veshi në dasmën e kolegut të saj, Sinan Hoxha.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas