InstaBIZ

Rrëfehet Will Smith: Nuk ka asgjë më të vështirë se kjo për një mashkull


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:12 - 18/10/18 |
el ida

“Red Table Talk”, emisioni i drejtuar nga Jada Pinkett Smith në ‘Facebook’ këtë herë ka patur të ftuar special bashkëshortin e saj, aktorin e njohur Will Smith.  Përballë vajzës së tij, Willow, Smith ka folur me zemër të hapur. Ai është kthyer pas në kohë, atëherë kur ai dhe Jada po kalonin një krizë të fortë në martesën e tyre.

50-vjeçari u shpreh se gruaja e tij ka qarë çdo mëngjes për 45 ditë radhazi. Ndërkohë që ai nisi të mbante një ditar ku shkruante vuajtet e tij.

“Për një moment mendova se dështova për ta bërë gruan time të lumtur. Dhe nuk ka asgjë më të vështirë se kjo për një mashkull” , u shpreh aktori. Ai dhe Jada kanë 21 vite të martuar. Ata janë një nga çiftet më jetëgjatë e më të dashur të showbiz-it.

Pas