InstaBIZ

Unikkatil sërish kundër Noizyt, ja çfarë ka bërë tani reperi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:43 - 18/10/18 |
el ida

Të premten që kaloi Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin e tyre më të ri “Kujt po i han”. Në pak ditë pas publikimit kënga po ecën shumë mirë dhe kjo duket nga shpërndarjet që ka marrë në rrjetet sociale si dhe nga shikueshmëria në Youtube, me mbi 1.8 milion klikime.

Ky projekt tashmë ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe ka marrë suport nga shumë artistë të tjerë dhe një ndër ta që i ka mbështetur është edhe Unikkatil. Ai është një ndër reperët më të komentuar në vendin tonë dhe shkak për këtë është bërë stili i tij i veçantë në të kënduar si dhe konfliktet që ka me reperin më të njohur shqiptar Noizyn. Ky i fundit ka publikuar një foto të projektit “Kujt po i han” në Instastory dhe ka etiketuar Encën e Don Phenom.

Këtë suport Enca e ka mirëpritur dhe e ka ripublikuar. Si duket tashmë shumë nga rivalët e Noizyt u bënë bashkë në mbështetje të Don Phenom dhe Encës.

Pas