Sport

Ronaldo i ngazëllyer pas fitores me ShqipërinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 08/09/15 |
root

Ndeshja Shqipëri-Portugali, e cila përfundoi me fitoren një me zero për portugezët, duket se ka gëzuar pa masë edhe kapitenin Cristiano Ronaldo. 10 orë më parë ai ka postuar në Instagram një foto nga aeroporti Nënë Tereza, ku shfaqet krah kolegëve të tij të Kombëtares dhe është shprehur se ndihet shumë i lumtur që po kthehet në vendin e tij, pas një fitoreje të madhe. Të shumta kanë qenë edhe komentet e tifozave Kuq e Zi, të cilët i kanë kujtuar futbollistit portugez se fitorja me Shqipërinë ishte thjesht çështje fati.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas