InstaBIZ

Djali i Dr. Florit feston 1 vjetorin e lindjes pa babanë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 08/09/15 |
root

Danieli i vogël, djali i të ndjerit Dr. Flori ka festuar një vjetorin e lindjes pa babanë e tij. Nëna e tij Blerina i ka realizuar të voglit një set fotografik duke i shpërndarë në rrjetet sociale, ku i uron vogëlushit të rritet sa më i lumtur dhe i shëndetshëm. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe kolegët e kantautorit, Aurela Gace dhe Ermal Mamaqi, duke i uruar Danielit jetë të gjatë e të lumtur pranë mamit dhe motrës Kaltrina. I njëjti urim për Danielin shkon edhe nga ana jonë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas