InstaBIZ

Robert Aliaj reagon pas akuzave të Viola Spiros


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 07/11/15 |
root

Pas  akuzave të ashpra të moderatores Viola Spiro, ka reaguar edhe artisti Robert Aliaj. Anëtari i jurisë së “Dance With Me”, ka postuar një foto në rrjetet sociale ku Viola shfaqet duke e puthur në faqe, pasi ka fituar trofeun e spektaklit. “Pagëzimi i puthjes së ftohtë të kameleonit”, shkruan Berti në dixhiturën e kësaj fotoje. Robert Aliaj javën e kaluar ka braktisur sallën e DWM dhe ka preferuar ta ndjekë nga televizioni këtë show. Kjo ka shkaktuar zemërimin e konkurrentëve, andaj kanë reaguar ashpër ndaj artistit i cili ju sugjeron shpesh ti harrojnë pikët dhe të shijojnë spektaklin.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas