InstaBIZ

Rita Ora e pafat në dashuri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 19/10/15 |
root

Këngëtares së famshme duket se nuk po i ecën në dashuri. Vetëm pak javë pasi po dilte me rokerin Travis Barker lidhja e tyre ka përfunduar. Mediat britanike kanë shkruar se ka qenë Travis ai që ka kërkuar që gjithçka mes çiftit të përfundojë.“Nuk kam ndonjë dëshirë të madhe për të qenë në një lidhje 24/7”, ka thënë Barker.Ora dhe Barker ishin takuar në një ndeshje basketbolli në Los Angeles dhe që nga atëherë ata ishin në një lidh

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas