InstaBIZ

Rihanna: Jam rrugaçe, por nuk bëj seks me këdoBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:18 - 07/10/15 |
root

Ka qenë një super intervistë kjo e Rihannës për Vanity Fair. Ylli nga Barbados ka zbuluar shumë detaje nga jeta e saj personale, duke pohuar që është beqare. ” Unë jam qënie humane, femër dhe sigurisht që më pëlqen seksi, prandaj dhe ndonjëherë bëhem e përdalë. Por nuk më pëlqen të shkojë me të gjithë meshkujt që më vetofrohen. Nuk dua gjithashtu që kur të zgjohem në mëngjes të ndihem fajtore për mashkullin që do kem në krah, prandaj kam kohë që fle vetëm”, ka thënë RiRi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas