InstaBIZ

Çfarë ka dashur të thotë Vildania me këtë foto?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:12 - 07/10/15 |
root

E dimë që është seksi dhe që do të provokojë gjithmonë, por këtë herë nuk e kuptojmë aspak se çfarë ka dashur të thotë modelja Vildane Zeneli me këtë foto?!  Përpos faktit që të pasmet e saj janë shumë të kolme, nuk arrijmë të kuptojmë asgjë tjetër. Në rast se ju kuptoni diçka më shumë na i thoni…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas