InstaBIZ

Era Istrefi viziton Octoberfest


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:24 - 07/10/15 |
root

Sëbashku me menaxherin e saj, Faton Shoshi Era Istrefi ka zgjedhur të shoh nga afër festivalin gjerman të birrës Octoberfest. Ata kanë vendosur të largohen pak ditë larg rutinës koncertore dhe ja tek i shohim të dy bashkë. “Ajo është e mrekullueshme por edhe e çmendur”, shkruan Fatoni për Erën në dixhiturën e kësaj fotoje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas