Aktualitet

Rama poston foton nga aeroporti i Kukësit: O çunat e Londrës bëhuni gati


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:17 - 11/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga punimet që po bëhen në Aeroportin e Kukësit.

Krahas fotos, Rama lajmëron çunat e Kukësit që janë në Londër që të bëhen gati pasi do të udhëtojnë drejt Shqipërisë për çështje ditësh dhe se nuk bëhet më fjalë për punë muajsh.

“3D*O çunat e Londrës bohuni gati se so mo pun mujsh” shkruan Rama në postimin e tij./Opinion.al

Pas