Aktualitet

Parashikimi i motit, 11 Prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:32 - 11/04/21 |
Opi Nion

Gjatë ditës së sotme vendi ynë do të vijojë të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, të cilat do të sjellin kthjellime në pjesën më të madhe të territorit.

Në shtrirjen Lindore herë pas here pritet të ketë kalime të lehta vranësirash.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesdite duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 20°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor-Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim mbi 3 ballë./Opinion.al

Pas