Aktualitet

“Rama ik”,kryeministri: Unë s’iki po kujdes mos biesh,s’ja vlen për Lulin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 21/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë është duke zhvilluar një takim elektoral me qytetarët në Tiranë në zonën e “Pazarit të Ri”, në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit.

Gjatë fjalës së tij ai është përballur sërish me thirrjen “Rama ik”, të një qytetari, i cili është shfaqur në ballkonin e një ndërtese afër vendit ku po zhvillohet takimi.

Thirrjes së tij Rama i është përgjigjur: “Ouuu, Ouu. Ore unë nuk iki, por kujdes mos biesh ti. Se nuk ja vlen të biesh për Lulin. Kujdes! Kujdes! Se patronazhistët shikojnë. Hajt futu brenda tani. Bravo e bëri detyrën. Se këta këtë thonë Rama ik dhe ikin vetë”./Opinion.al

Pas