Emisionet

“Opinion“/ Monika Kryemadhi, prezantimi i LSI-së!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:25 - 21/04/21 |
Opi Nion

E ftuar të martën në emisionin “Opinion” ka qenë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Kryemadhi përball gazetarëve ka folur për fushatën zgjedhore, perballjen me kundërshtarët, raportin me aleatët por dhe kandidatët e kësaj force politike që garojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

Në studio të ftuar kanë qenë:

  1. Monika Kryemadhi
  2. Erisa Xhixho
  3.  Endrit Braimllari
  4.  Etion Joka
  5.  Klajda Gjosha
  6. Fatos Hakorja
  7.  Edlira Gjoni
  8.  Nisida Tufa
  9.  Julian Zyla

Në pjesën e dytë ka qenë një profil i kandidatit për deputet ne qarkun e Gjirokastër, Blendi Çuçi i cili është numri tre në listën e PS.

Ndërkohë që në pjesën e tretë është transmetuar një përmbledhje e aktiviteteve kryesore elektorale  të partive politike në vend./Opinion.al

Pas