Life Style

Pse kjo foto u bë virale në të gjithë botën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:02 - 23/10/18 |
b.f

Fytyra e pikëlluar e këtij djali të vogël ka prekur me mijëra zemra sot. Atij nuk i erdhi asnjë nga shokët e kopshtit te festa që organizoi në një piceri.

Mamaja thotë se ajo kishte përgatitur qeska me ëmbëlsira për ftesa, dhe kishte folur me disa prej prindërve, të cilët i patën thënë se do të vinin.

Por pasi lajmi u bë viral nëpër internet, djali ka marrë oferta nga më të ndryshmet. Një prej tyre është ekipi Phoenix Suns. Ata i kanë ofruar bileta falas te një ndeshje e rëndësishme, dhe madje që ta shohë bashkë me ekipin.

Pas