-U tha në Opinion

Milo: Parat e dhëna nga grekët nuk do gjenden kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:26 - 23/10/18 |
b.f

Ish-ministri i Jashtëm, Paskal Milo, të martën, deklaroi se fondet sekrete të shpërndara nga qeveria greke në Shqipëri s’do merren vesh kurrë.

Milo u shpreh në studion e emisionit “Opinion”, se një gjë të tillë e shpreh me siguri, kjo edhe pse ato para tashmë janë harxhuar dhe gjurmët janë fshehur.

Ai tregoi se letrat janë ‘varrosur’ dhe nuk kanë për të dalë kurrë nga ai varr.

Pas