Aktualitet

Protestuesit telefonojnë live Ramën, nuk përgjigjetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:46 - 08/08/22 |
Opi Nion

Protestuesit kanë tentuat telefonojnë kryeministrin Edi Rama. Por, pavarësisht tentativës kreu i qeverisë nuk iu përgjigj thirrjes telefonike.

Ka qenë pedagogia dhe e afërmja e vogëlueshes, Ilirjana Kuçana, që  ka telefonuar “live” kryeminsitrin.

“Kjo çështje është njerëzore, mbi të gjitha është prindërore”, tha Kuçana..

Qytetartë paralajmëruan se do të vijojnë protestën në çdo institucion ndërkombëtar, teksa paralajëmruan se do të plotësojnë një petcion për të shkarkuar ministrat Çuçi dhe Kumbaros

Pas