Kryesore

Pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, Rama nuk heq as syzet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:27 - 23/10/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në Egjipt.

Kreu i qeverisë shqiptare është pritur me ceremoni shtetërore nga Moustafa Madbouly.

Edhe pse u prit një ceremoni solemne, kryeministri Rama takoi Madbouly, por dhe zyrtarë të lartë pa i hequr syzet.

Rama vijoj ecjen së bashku me Madbouly, teksa ekzekutoheshin himnet./Opinion.al

Pas