-U tha në Opinion

Primaret e PD, Merkoçi: Tiranës i kam dhënë edhe jetën, pavarësisht se jam gjallëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:34 - 01/12/22 |
Opi Nion

Fatmir Merkoçi tha se ka vendosur të kandidoj në primaret e PD pasi ka vlera konservatore dhe se ka kontribuar për shumë vite në parti.

Në emisionin “Opinion”, Merkoçi theksoi se për Tiranën ka dhënë gjithçka gjatë këtyre viteve dhe se tashmë ka ardhur koha që të kandidojë në zgjedhjet e 14 majit dhe të marri drejtimin bashkisë.

“Në 32 vjet më vlerësuan dhe kontributet e mia dega numër 9 dhe e vlerësova këtë vlerësim që më bënë dhe u futa për t’u kandidiuar, për t’i dhënë një fytyrë të re PD-së dhe për të qenë detyrim karshi qytetit ku unë kam dhënë gjithçka edhe jetën, pavarësisht se jam sot gjallë”,-tha Merkoçi.

Pas