Aktualitet

Policia bashkiake, gjoba vetëm për qytetarët jo për ambasadorët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 19/11/15 |
root

Përballë hotelit “Sheraton Tirana” janë parkuar tre makina. Dy makinat e para janë makina të ambasadës, ndërsa e treta është e një qytetari, i cili ka parkuar pas tyre.

Por sipas policisë vetëm makina e qytetarit ka shkeluar rregullat e qarkullimit dhe ka parkuar në një vend që nuk lejohet parkimi, pasi vetëm asaj i kanë bllokuar gomën.

Policia bashkiake ka mbyllur sytë për makinat e ambasadës, duke i favorizuar ato edhe pse kanë bërë të njëjtën shkelje si makina e parkuar pas tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas