Aktualitet

Alarmi për bombë në Romë, i rremë 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:15 - 19/11/15 |
b.f
Kërkimet e kryera në stacionin  Lepanto në metronë e Romës, ku u gjet një pako e dyshimtë kanë rezultuar negative. Stacionë është hapur sërish për publikun dhe gjithccka po kthehet në normalitet.

Pakoja u gjet nga dy punonjës të ushtrisë, duke vënë gjendjen e alarmit.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas