Aktualitet

Çako: E kemi listën e të dyshuarve për terrorizëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:16 - 19/11/15 |
b.f

TIRANË- “Policia e ka një listë të personave të mundshëm me prirje të ekstremizmit të dhunshëm”. Kështu është shprehur drejtori i përgjithshëm i policisë së shtetit, Haki Çako. Duke folur për rrezikun nga terrorizmi, Çako tha se nuk ka vend për panik, dhe se janë marrë të gjitha masat e nevojshme. “Policia ka shtuar masat e sigurisë përsa i përket rrezikut që vjen nga terrorizmi, në kuadër dhe të ngjarjeve të fundit në Paris”, tha ai.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas