Kronikë

Persona të armatosur futen në një lokal në Lezhë, kërcënojnë të rinjtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:44 - 19/11/21 |
Opi Nion

Tre persona të armatosur janë futur brenda një lokali në rrugën e vjetër Lezhë-Milot.

Personat e armatosur pasi janë futur në lokal kanë kërcënuar një grup të rinjsh që ishin ulur në një tavolinë.

Nga pamjet shihen personat me automatik dhe njëri prej tyre i afrohet të rinjve dhe u kërkon mjetet e identifikimit.

Pasi shohin identitetin e tyre personat e maskuar dhe të armatosur dalin nga lokali dhe largohen. Sipas informacioneve, ata nuk kanë grabitur asgjë, duke e bërë dhe më të mistershme ngarjen që mund të kishte shkaktuar dhe viktima.

Deri më tani në Policinë e Lezhës nuk ka pasur asnjë denoncim mbi këtë rast, ndërsa ende nuk dihet qëllimi i personave të armatosur.

Pas