Aktualitet

Përplasen tre makina në Tepelenë, shkak parakalimi i gabuar


               Publikuar në : 15:50 - 25/08/19 |
Al Do

Një aksident ku janë përfshirë tre automjete ka ndodhur në Tepelenë në afërsi të fshatit, Kras.

Fatmirësisht nuk raportohen dëme në njerëz por vetëm materiale. Në aksident janë përfshirë një automjet tip ‘Benz’ një ‘Volkswagen’ si dhe një furgon malli.

Shkak për aksidentin dyshohet të jetë bërë shpejtësia dhe parakalimi i gabuar.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë për të lehtësuar trafikun dhe për të zbardhur rrethanat e plota në ngjarjes. /Opinion.al

Pas